Jesteś tutaj

Festiwal Zup Świata w Warszawie - małopolskie też będą!

Festiwal Zup Świata – Gotujcie się najsmaczniejszy event!

Dodane przez: / 30 lipca 2017 / Ilość komentarzy: 0

Festiwal Zup Świata rozpocznie się 22 września na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i będzie trwał 10 dni.
Co przygotowali Organizatorzy?
Na festiwalu zostanie zaprezentowanych około 100 rodzajów zup z różnych zakątków świata. Oprócz tego, na odwiedzających czekać będą bezpłatne prezentacje i pokazy specjalistów, którzy o zupach wiedzą wszystko. Nie zabraknie wykładów i warsztatów na temat szeroko pojętych kulinariów, a także na temat zdrowia, ekologii i zdrowego odżywiania się, prowadzonych przez ekspertów.
Organizatorzy podczas eventu pragną przede wszystkim promować zdrowy styl życia i świadomość żywieniową, w myśl zasady „jesteś tym co jesz”.
Szacunek do tego, co dała nam natura, a co za tym idzie edukacja na temat niemarnowania żywności i edukacja ekologiczna to tematy przewodnie wydarzenia.
Będzie też mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych; zabawy i konkursy z nagrodami, między innymi próba bicia rekordu Guinnessa na najdłuższy rysunek świata, tematem którego będzie oczywiście zupa.
Organizatorzy ogłosili plebiscyt na Królową Zup Polskich, w którym można głosować na ulubioną zupę Polaków.

Dookoła zupy
Dobre, bo polskie… ale nie tylko! Podczas Festiwalu Zup Świata, oprócz licznych degustacji, uczestnicy będą mogli poznać lokalne marki i tradycje.
Swoje produkty zaprezentują także producenci przypraw, dodatków do zup i wyposażenia kuchni.
Festiwal Zup Świata to znakomita okazja do spotkania z różnymi kulturami oraz do integracji z innymi społecznościami. Będzie to niewątpliwie szansa do odkrycia egzotycznych i niepowtarzalnych smaków, na co dzień niedostępnych dla zwykłego konsumenta.
Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na:

Współpraca z mediami:

Kontakt dla wystawców:

Szkolne grupy zorganizowane:

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer