Jesteś tutaj

Mobilne aplikacje dla turystów w Nowym Targu

Punkt Informacji Turystycznej rozpoczął wykorzystywanie drugiej już (po promocjazarogiem.pl) aplikacji mobilnej, skierowanej do turystów przebywających w Nowym Targu i okolicach.

Zadaniem pierwszej, jest przekazywanie turystom i mieszkańcom informacji, które mogą być przydatne podczas wypoczynku na terenie Nowego Targu i okolic. Dotyczy to zwłaszcza informacji o imprezach czy wydarzeniach kulturalnych.

Wystarczy ze strony internetowej www.promocjazarogiem.pl pobrać na swój smartfon bądź ipad bezpłatną aplikację, która umożliwi otrzymywanie krótkich i treściwych informacji.

Traseo to z kolei rozwiązanie dla pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu, sportu, podróży oraz wykorzystywania map i systemu GPS w turystyce.
Aplikacja po zainstalowaniu w urządzeniu daje możliwość łatwego przeglądania i pobierania wycieczek pieszych, rowerowych i kajakowych  na smartfonie, bez konieczności łączenia się z Internetem.
Z wyszukiwarki tras można korzystać za pośrednictwem strony www.it.nowytarg.pl lub bezpośrednio na www.traseo.pl
Punkt Informacji Turystycznej w Nowym Targu poprzez swój profil na traseo.pl -  it.nowytarg prezentuje wycieczki piesze i rowerowe po Nowym Targu i okolicach ukazujące piękno Podhala i Spisza.

Portal traseo.pl został zaprezentowany podczas międzynarodowej konferencji we włoskim Regionie Lombardia jako modelowy przykład najlepszych praktyk wykorzystujących technologie informacyjno – komunikacyjne w turystyce.

Pobranie obu mobilnych aplikacji dla użytkowników jest bezpłatne.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer