Jesteś tutaj

QUEST PO NOWYM TARGU

Serdecznie zapraszamy na grę terenową pod nazwą ,,Quest po Nowym Targu”.

Zabawa przygotowana przez studentów, absolwentów i wykładowców kierunku “Turystyka i Rekreacja” PPUZ w Nowym Targu odbędzie się w dniu 26 czerwca 2020 r. To właśnie wtedy będzie można w przyjemny sposób zwiedzić oraz poznać stolicę Podhala.

Przygoda zacznie się w Ratuszu, gdzie będzie można odebrać ulotki w godzinach od 10:00 do 15:00.

Quest polega na podążaniu szlakiem wyznaczonym za pomocą wierszowanego tekstu. Rozwiązywanie zagadek i zmysł tropiciela doprowadzi do końca trasy oraz nagrody. Pamiątkowa pieczęć uhonoruje wytrwałych tropicieli, a dodatkowo dla najlepszych podróżników czekać będzie ponad 30 porcji przepysznych lodów sponsorowanych przez znane i lubiane w całym mieście lodziarnie: Jarkiewicz, Nowotarskie Lody Tradycyjne, Parkowa, Żarneccy.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w przygodzie, z której płyną liczne korzyści. Będzie można wcielić się w poszukiwacza skarbów lub przypomnieć zabawy z dzieciństwa, poznać nową ciekawą formę zwiedzania, a także wyciągnąć korzyści edukacyjne z poznania nowych lub zapomnianych miejsc i budynków Nowego Targu.

Gorąco zapraszamy także maturzystów, którzy dzięki temu będą mogli poznać zalety studiowania na kierunku “Turystyka i Rekreacja”. Dla przyszłych studentów jest to okazja aby obyć się z miejscem, w którym często prowadzone są zajęcia praktyczne.

Przyjdź i pokaż, że masz w sobie duszę łowcy i podróżnika!

Przyprowadź znajomych i rodzinę i razem sprawcie by ten dzień przyniósł pozytywne doświadczenia!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer