Jesteś tutaj

WAŻNA INFORMACJA DLA NOWOTARŻAN !!!

Ośrodek Pomocy Społecznej rozpoczyna przyjmowanie wniosków na:

-świadczenia ,,Dobry Start’’,
-zasiłek rodzinny z dodatkami,
-specjalny zasiłek opiekuńczy,
-świadczenia z funduszu alimentacyjnego

Z uwagi na stan epidemii w kraju a także rosnącą liczbę zakażeń COVID-19 , w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników Ośrodka – osobisty kontakt z pracownikami Działu Świadczeń dla Rodzin Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu będzie ograniczony – DO ODWOŁANIA‼️ Nie będzie również możliwości wypełniania wniosków na miejscu w siedzibie Ośrodka.

‼️W związku z powyższym, wypełnione wnioski należy wrzucać do urny‼️ na dokumenty znajdującej się w siedzibie Ośrodka ul. Kościuszki 8 – na parterze budynku lub przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Jednocześnie przypominamy, że za pośrednictwem Portalu Informacyjno-Usługowego https://empatia.mpips.gov.pl/ w sposób bezpieczny, bez wychodzenia z domu – można złożyć wszystkie wnioski, posiadając Profil Zaufany, e-dowód lub podpis elektroniczny.

Osoby, które potrzebują konsultacji w zakresie sposobu wypełniania wniosku oraz wymaganych dokumentów, proszone są o kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 do 15.00 pod numerami telefonu:

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ DLA RODZIN

Świadczenia rodzinne, Dobry Start: 18 266 57 75

Fundusz alimentacyjny: 18 26 11 708

W uzasadnionych przypadkach, klienci będą przyjmowani pojedynczo, bez osób towarzyszących, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

‼️Ważne‼️

Prosimy o podanie numeru telefonu, adresu e-mail w celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu z Państwem.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer